На Рівненщині в останню дорогу провели Миколу Денищука та Ростислава Гаврилюка.
В Острозькій громаді віддали останню данину пам'яті військовослужбовцю Миколі Денищуку. Захисник народився в селі Розваж, навчався у місцевій школі. У 2014 році військовий брав участь в АТО. Після початку повномасштабного вторгнення Микола пішов знову захищати Батьківщину. Герой загинув 10 жовтня під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Роботине Запорізької області.
У Радивилівській громаді попрощалась із Героєм Ростиславом Гаврилюком. Він проживав у Радивилові. Служив командиром 3-го єгерського відділення єгерського батальйону. Воїн загинув 14 жовтня внаслідок мінно-вибухової травми, яку отримав, виконуючи бойове завдання в районі населеного пункту Новоєгорівка Сватівського району Луганської області.
Вічна шана та пам'ять Героям-захисникам!