В області вже всьоме відбулась олімпіада "Знавці Біблії". Цьогоріч переможцями стали більше 30 школярів, які завершили всі три етапи конкурсу.
Їх нагородили та привітали з перемогою начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль, його перший заступник Сергій Подолін та керівник облради Андрій Карауш.
"Біблія – це книга, що відкривається не усім. До її пізнання треба пройти певні щаблі. Мені дуже приємно було сьогодні бачити цих світлих дітей. Вони на правильному шляху", - сказав очільник ОВА.
Загалом в обласній олімпіаді взяли участь більше 30 тисяч дітей з 56 тергромад Рівненщини.
"Українці завжди мали багату духовність. Переконаний, в умовах війни – це один з ключових факторів, здатних об’єднати та зміцнити нашу націю", - наголосив Олександр Коваль.