За останні два тижні у трьох районах області відкрито 9 нових класів. З них 4 - у Вараському районі, 3 - у Дубенському та 2 - у Сарненському.
Простір у класах розділений на спеціальні зони, згідно з вимогами:
Приміщення обладнанні не лише наочними матеріалами, а також справжнім бойовим одягом рятувальників та спорядженням, зразками вибухонебезпечних предметів, інтерактивними цікавинками, продукцією від компанії UNICEF Ukraine, щоб уроки у класах безпеки були ще цікавішими.
"Продовжуємо розвивати безпекове середовище на Рівненщині. Адже мета таких "Класів безпеки" - навчити наших дітей основ безпеки життєдіяльності та цивільного захисту", - наголошує начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.