На Рівненщині аграрії продовжують залучати кредитні ресурси для розвитку, модернізації та розширення потужностей.
Від початку року 101 підприємством області отримано кредитів на суму 681,3 млн гривень. Про це розповів начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль та додав, що з них 404,1 млн гривень вдалося залучити 64-м аграріям за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%».
«Тільки за минулий тиждень сума виданих кредитів сільгосппідприємствам в області склала майже 21 мільйон гривень», - повідомив очільник області.
Віталій Коваль також нагадав, що ці позики надаюся банківськими установами на придбання основних засобів та покриття будь-яких витрат, пов’язаних із провадженням сільськогосподарської діяльності.