На Рівненщині запрацював кол-центр з протидії COVID-19
опубліковано 14 березня 2020 року о 17:31

У суботу, 14 березня в Рівненській ОДА з 16 години запрацювала гаряча лінія 0 800 500 078, за якою кожен мешканець області може отримати всю необхідну інформацію щодо протидії коронавірусу.

Оператори приймають дзвінки цілодобово. За першу годину до кол-центру надійшло шість дзвінків. Додзвонювачі, зокрема, цікавились, як не захворіти на коронавірус, запитували що робити, якщо сімейний лікар не бере слухавку та інформували, що їхні сусіди нещодавно повернулися з Італії і не перевірялися в медиків.  

Кожен дзвінок фіксується кол-центром, в телефонному режимі надаються всі необхідні консультації, а важлива інформація, що потребує перевірки, передається на опрацювання відповідним службам.

«Як би швидко не розповсюджувався коронавірус, ми діємо ще швидше. Тому запустили Цілодобовий оперативний штаб і гарячу лінію для мешканців області. До цього виклику ми готові 24/7. Розуміємо, що COVID-19 навряд чи омине Рівненщину. Але робимо все можливе на сьогодні, щоб пандемія коронавірусу для нашого краю минула якнайм’якше», - підкреслив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, який разом із заступниками відвідав кол-центр облдержадміністрації.

Гаряча лінія діятиме цілодобово до 3 квітня, тобто упродовж оголошеного в Україні карантину.