На Рівненщині вперше відбувся чемпіонат України з легкоатлетичного кросу
опубліковано 30 березня 2021 року о 16:34

Із перервою у майже 30 років на Рівненщині відбулись змагання Всеукраїнського масштабу з легкоатлетичного кросу.

Участь в кросі змагалося 262 учасники із 24 областей України. Спортсмени боролись за нагороди у категоріях: U16, U18, U20, U23.

Як розповів начальник управління молоді та спорту Рівненської ОДА Віталій Ліпський, трасу підготували спеціально для проведення чемпіонату України. На ділянці в 1 кілометр спортсмени мали долати гірки, схили, болота та інші елементи кросу в повному об’ємі.

Чемпіоном України серед чоловіків став наш земляк Сірук Дмитро, подолавши дистанцію у 8 кілометрів за рекордні 26 хвилин 16 секунд.

Загалом серед 24 областей України в рамках командного заліку Рівненщина посіла друге місце з 229 набраними очками, поступившись Хмельницькій області всього на три пункти.