У Головному управлінні ДСНС України у Рівненській області перший заступник голови ОДА Сергій Подолін та т.в.о начальника ГУ ДСНС України у Рівненській області Олег Панюк привітали особовий склад медичної служби ДСНС Рівненщини.
Зокрема, 14 медиків-рятувальників було нагороджено відомчими відзнаками та грамотами.
У вітальних словах Сергій Подолін та Олег Панюк висловили вдячність особовому складу за високий професіоналізм, сумлінне виконання завдань в умовах воєнного часу та побажали успіхів у подальшій щоденній службі, яка покликана рятувати людей.
Довідково: до медичної служби ДСНС Рівненщини входить 25 осіб (жінок та чоловіків). Частина з них є учасниками бойових дій у зоні АТО/ООС. Двоє співробітників наразі проходять лікування через поранення, отримані внаслідок ворожих обстрілів російськими окупантами на сході України.