На Рівненщині дров достатньо, вони завжди є в запасі у кожному лісництві. Про хід опалювального сезону та постачання дров йшлося під час наради під керівництвом заступника голови ОДА Олександра Кохана, за участю голів райдержадміністрацій, громад та директорів філій Поліського лісового офісу ДП «Ліси України».
Присутні обговорили цінову політику, способи придбання та доставки.
«Філії Рівненщини цьогоріч вже реалізували 141 тисячу кубометрів дров, 90% з яких – для населення, решта для соціальної сфери. Річний обсяг заготівлі удвічі більший, тож область має достатньо ресурсів, аби пройти зиму. Опалювальний сезон вже стартував, тому проблемні питання важливо обговорювати одразу у випадку виникнення. Це дозволяє оперативно їх вирішувати», - зазначив Олександр Кохан.
На сьогодні способи купівлі дров для населення різні і максимально спрощені. Список контактів відповідальних за реалізацію розміщено на сайті ДП «Ліси України» https://e-forest.gov.ua/kupyty-drova/, в соцмережах – зокрема, на сторінці Поліського лісового офісу. Також окрема можливість – сайт ДроваЄ. Люди можуть і особисто звернутися у філію чи в лісництво.
Доставку та вивантаження у двір споживача пропонують Березнівська, Висоцька, Клесівська, Рафалівська, Рокитнівська, Сарненська і Соснівська філії на Рівненщині.
Актуальна інформація про цінову політику завжди відкрита на сайті «ДроваЄ». Або ж можна запитати за контактним номером у філії.