Голова ОДА обговорив ситуацію в області з представником ОБСЄ
опубліковано 15 листопада 2019 року о 13:44

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль зустрівся з представником моніторингової місії ОБСЄ Георгіосом Каллінісом.

Місія аналізує ситуацію на території області, зокрема, щодо соціальної стабільності та дотримання прав людей.

Віталій Коваль наголосив, що основою для соціальної стабільності в області визначено економічний розвиток. «Робочі місця і відчуття безпеки – разом створюють впевненість у завтрашньому дні. Саме тому велика увага приділяється економіці та залученню інвестицій. Зайнятість, робота, це передусім, гарантія соціального захисту у тому числі для тимчасово переміщених людей зі Сходу та учасників АТО», - відзначив голова ОДА.

Під час зустрічі порушувались питання нелегального видобутку бурштину, земельних відносин, релігійної ситуації в регіоні. Очільник області зазначив, що на сьогодні важливо прийняти правильні закони – як щодо врегулювання питання видобутку бурштину, так і ринку землі, які мають враховувати інтереси усіх зацікавлених сторін.  Щодо релігійної ситуації, Віталій Коваль наголосив, що позиція влади чітка – держава відокремлена від церкви і ніяких преференцій жодна конфесія не має.  

Голова ОДА подякував місії ОБСЄ за великий вклад в стабілізацію ситуації в Україні. «Ми цінуємо вашу присутність в області. Особисто мені імпонує безапеляційність і об’єктивність висвітлення подій в державі. Ми і далі  очікуємо від ОБСЄ чесної і виваженої позиції», - відзначив Віталій Коваль.