ТОВ «Кроноспан Рівне» - найбільший інвестиційний проєкт за часи незалежності на Рівненщині. Торік тут запрацювала лінія з виробництва ДСП і вже виготовляється високоякісна продукція. Друга черга – лінія ОСП, на завершальній стадії. У будівництво двох виробничих ліній заводу тут планують вкласти понад 450 млн євро.
Ознайомився із роботою підприємства заступник голови ОДА Олександр Кохан. Разом із керівництвом заводу обговорили проблемні питання експорту. Два роки повномасштабної війни суттєво змінили масштаби та вектори логістики. І не лише Кроноспану.
«Компанія продовжує адаптуватися до реалій війни. Тут оптимізували виробництво та почали імпортувати електроенергію з ЄС. Попри все, Кроноспан вкладає кошти в національну економіку, підтримує державну політику «Зроблено в Україні», розвиває приватний індустріальний парк і впроваджує енергоефективні технології. А нещодавно компанія успішно пройшла нову уточнену процедуру оцінки впливу на довкілля», - розповів Олександр Кохан.
Нині компанія експортує продукцію до Європи та Америки. Меблі зроблені з плит Kronospan продаються у мережі IKEA, JYSK, XXXLutz. Торік компанія сплатила до бюджетів усіх рівнів майже 450 млн грн податків.
На підприємстві планується створення понад 2000 нових робочих місць, а середня зарплата тут становитиме 40 тис. гривень.