Діти з 9 громад Рівненщини навчатимуться у сучасніших ліцеях. Уряд спрямував нашій області 40,6 млн грн освітньої субвенції.
Кошти використають на оновлення кабінетів природничих дисциплін, створення STEM-просторів, закупівлю обладнання, мультимедійної техніки, меблів.
Як повідомив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль, фінансування отримають: Вирівський, Здовбицький та Демидівський ліцеї, Зарічненський ліцей №1, Радивилівський ліцей №2, Костопільський ліцей №3, Володимирецький ліцей «Колегіум», Березнівський ліцей №3 , Острозький ліцей №1.
«І хоча ці заклади лише з 2027 року стануть частиною мережі профільної старшої школи, працюємо на випередження вже зараз. Дякую громадам, які підготували якісні проєкти та готові інвестувати у майбутнє своїх дітей», - зазначив Олександр Коваль.