Діти з 9 громад Рівненщини навчатимуться у сучасніших ліцеях

опубліковано 25 червня 2026 року о 15:43

Діти з 9 громад Рівненщини навчатимуться у сучасніших ліцеях. Уряд спрямував нашій області 40,6 млн грн освітньої субвенції. 

Кошти використають на оновлення кабінетів природничих дисциплін, створення STEM-просторів, закупівлю обладнання, мультимедійної техніки, меблів.

Як повідомив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль, фінансування отримають: Вирівський, Здовбицький та Демидівський ліцеї, Зарічненський ліцей №1, Радивилівський ліцей №2,  Костопільський ліцей №3, Володимирецький ліцей «Колегіум»,  Березнівський ліцей №3 , Острозький ліцей №1.

«І хоча ці заклади лише з 2027 року стануть частиною мережі профільної старшої школи, працюємо на випередження вже зараз.  Дякую громадам, які підготували якісні проєкти та готові інвестувати у майбутнє своїх дітей», - зазначив Олександр Коваль.

Фото ілюстративне
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux