З Дією ваше підприємство чи держустанова може надавати послуги швидше, якісніше, онлайн. Бо замість тонн ксерокопій — шеринг документів. Замість поїздок по місту — Дія.Підпис у смартфоні. Замість заповнень від руки — авторизація в кілька тапів з Дією.
За інформацією Мінцифри, Українці надіслали копії документів через Дію понад 17 мільйонів разів. А Дія.Підписом скористалися понад 18 млн разів. Уявіть, скільки дерев і коштів це зберегло.
Тож які сервіси Дії використовують для обслуговування клієнтів:
Хочете інтегрувати Дію? Пишіть команді впровадження в Telegram — t.me/DiiaStart