Понад дві сотні агропідприємств Рівненщини торік отримали банківських кредитів на 1,4 млрд гривень. Про це повідомили в Департаменті агропромислового розвитку Рівненської облдержадміністрації.
«З початку минулого року 219 агропідприємств регіону залучили 1,4 мільярда гривень банківських кредитів на розвиток бізнесу. З них за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9» понад півтори сотні господарств профінансовані на мільярд гривень», - розповіла директорка департаменту Надія Переходько.
Вона додала, що завдяки такій держпідтримці господарники Рівненщини продовжують надійно тримати аграрний фронт. Зокрема, торік успішно провели посівну компанію та зібрали вирощений врожай. А вже цьогоріч додаткові фінансові ресурси дають можливість вчасно розпочати посівну компанію під урожай 2024 року.
Сільгосппідприємства області вже готуються до нового аграрного року – закупляють посівні матеріали, добрива та пальне.