Сьогодні відбулася селекторна нарада під головуванням начальника Рівненської ОВА Віталія Коваля та за участі голів районних адміністрацій, територіальних громад.
Обговорили питання забезпечення пальним, його логістику в області і механізми врегулювання цін та інше.
«Ми маємо забезпечити пальним насамперед аграріїв, аби завершити посівну, ЗСУ та критичну інфраструктуру. Регулюємо також логістику транспортування у кожній територіальній громаді області. Хочу наголосити, що межа підвищення цін на АЗС не безкінечна і ті, хто дозволяє собі самовільно підвищувати її вдвічі, будуть нести відповідальність», - наголосив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.
Окремо обговорили ситуацію з талонами на пальне та зобов’язаннями компаній щодо цього.
Також, спільно з головами громад, виокремили першочерговість підприємств та структур, які мають бути як найшвидше забезпечені пальним.
За підсумками зустрічі очільник області Віталій Коваль дав відповідні доручення головам районних військових адміністрацій.