50 дітей із Запорізької області приїхали на оздоровлення на Рівненщину

опубліковано 21 лютого 2026 року о 13:02

Їх Рівненська ОДА запросила у межах всеукраїнської ініціативи Пліч-о-пліч: Згуртовані громади, повідомив очільник Рівненщини Олександр Коваль.

«В одному із санаторіїв області школярі відпочиватимуть майже 2 тижні. Для них передбачені різноманітні оздоровчі процедури, відвідування басейну, змагання, майстер-класи, екскурсії. Будемо продовжувати оздоровлювати дітей з прифронтових регіонів. Адже підтримка тих, хто опинився віч-на-віч з ворогом, це наш обов’язок, як тилової області», - зазначив начальник Рівненської ОВА.

Зокрема, торік на Рівненщині відпочило 78 дітей із Запоріжжя, а загалом - понад 500 дітей з прифронтових регіонів України.

На площі перед залізничним вокзалом міста Рівне стоїть група дітей сеореднього вікеу та тримає у руках прапори Рівненщини, Запоріжжя та України
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux