У Рівненській ОДА пройшло засідання робочої групи з питань гуманітарної допомоги. На ньому розглянули заяви щодо передачі легкових автомобілів у власність особам з інвалідністю.
За результатами голосування було вирішено передати 18 авто у власність осіб з інвалідністю. А також 1 - у власність члену сім’ї померлої особи з інвалідністю.
Зазначимо, що відповідно до закону України легковики, що були визнані гуманітарною допомогою та були в експлуатації осіб з інвалідністю понад 10 років можуть бути передані їм у власність.