Пресконференція проекту «Бібліотека - інклюзивний простір для молоді»
опубліковано 28 лютого 2020

05
березня
10:30 - 11:30
четвер
Обласна наукова бібліотека, вул. Короленка, 6, 3-й поверх

5 березня о 10 год. 30 хв. у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці (вул. Короленка, 6; 3-й поверх) відбудеться стартова пресконференція проєкту «Бібліотека - інклюзивний простір для молоді».

Проєкт цьогоріч став одним із переможців Обласного конкурсу з визначення програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, діяльність яких направлена на роботу з молоддю, для виконання яких надається фінансова підтримка у 2020 році.

Це спільна ініціатива ГО «Рівненське обласне відділення Української бібліотечної асоціації» та Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки, яка виступає головним партнером проекту. 

Автор проекту – Михайло Боболович.

Проєкт покликаний сформувати інклюзивний простір на базі публічної бібліотеки та запропонувати інклюзивну програму, яка забезпечить соціальну взаємодію дітей, молоді з різних соціальних груп, їхню спільну діяльність та творчу реалізацію в середовищі бібліотеки як «третього місця» в житті громади.

Очікується, що учасниками заходів проєкту стане понад 1000 осіб. Запропоновані програмою різні активності – інклюзивні розвивальні тренінги та культурні заходи сприятимуть покращенню довіри і взаємоповаги між молодими людьми з інвалідністю та їх однолітками, налагодженню атмосфери толерантності та співробітництва, розвитку молодіжно-культурних контактів та творчих ініціатив.

Впродовж року планується провести тематичні тренінги для батьків, котрі виховують дітей з інвалідністю, мистецькі та технологічні майстер-класи, практичні заняття з оволодіння rаджетами з програмами екранного доступу для незрячих і слабозорих, веб-конференції з питань правової освіти молоді та дітей, культурні та розважальні події, а також фотоконкурс.

Партнерами проєкту стануть урядові установи, наукові, освітні заклади, фахівці з розвитку, публічні бібліотеки, громадські організації соціальної та мистецької сфер діяльності Рівного та Києва, волонтери.

Додаткова інформація за тел.: 0686257806 Михайло Боболович