Мандрівник Валерій Кришень презентує у Рівному книгу про навколосвітню подорож на мотоциклі
опубліковано 27 листопада 2019

09
грудня
18:00
понедiлок

У понеділок, 9 грудня, о 18:00 в малій залі Рівненського облмуздрамтеатру  відбудеться презентація унікального видання - документальної книги відомого вітчизняного мотомандрівника Валерія Кришня "Проїду світ".

Це захоплююча розповідь автора про власну сповнену пригод подорож навколо земної кулі, що тривала 307 днів, через 28 країн та із 63-ма тисячами кілометрів на спідометрі.

Прикметно, що Валерій Кришень став першим українцем, який здійснив таку одиночну навколосвітню мандрівку на мотоциклі.

У книзі він прагне передати не лише колорит різних країн та культур, а й доносить один з ключових своїх меседжів щодо важливості щирого та приязного спілкування між людьми: "Усміхайся світові - й світ усміхнеться тобі!".

Та головним завданням книги Валерій вважає - на власному прикладі продемонструвати найширшому загалові, що навіть самі неймовірні мрії можуть здійснюватись. Якщо вірити у свою мрію та невпинно й наполегливо працювати над її втіленням. "Мрій і дій!", - підкреслює він. Рухатись до своєї мети, будь-що, не відволікаючись на негаразди, аби лиш не зупинятись і все обов'язково вийде.

Як це вдалось йому, колись простому хлопцеві з Полтавщини, який мав дуже примарні шанси побачити світ, але спромігся блискуче втілити свій юнацький задум.

Під час презентації Валерій розповість про саму подорож та уроки, які виніс з неї, про негаразди та кумедні ситуації, про особливості різних культур та "труднощі перекладу" тощо. Дасть відповіді на запитання преси та інших гостей заходу. Відбудеться автограф-сесія.

До участі у презентації запрошуються представники ЗМІ, мандрівники й мрійники, а також ті, хто лише прагне повірити у себе і робить перші кроки, як і ті, кому просто все цікаво. Тобто всі!

Вхід вільний.

Захід відбувається за підтримки голови Рівненської ОДА Віталія Коваля.