Відповідно до статей 6 і 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про державний кордон України», пункту 16 постанови Кабінету Міністрів України від 27 липня 1998 року № 1147 "Про прикордонний режим" (із змінами) та постанов Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 52 «Про внесення змін до Положення про прикордонний режим», від 04 серпня 2021 року № 890 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань прикордонного режиму», з метою охорони території Рівненської області від занесення з території Республіки Білорусь збудників карантинних хвороб тварин, занесення або самостійного розповсюдження з-за кордону карантинних об’єктів рослин, сприяння та створення 9 прикордонному загону імені Січових Стрільців умов для забезпечення надійної охорони державного кордону, з урахуванням місцевих особливостей:
1. Затвердити заходи щодо забезпечення прикордонного режиму та здійснення контролю за санітарно-карантинним, ветеринарним, фітосанітарним та екологічним станом у межах профілактичної смуги у Вараському та Сарненському районах, згідно з додатком.
2. Установити вздовж державного кордону на його сухопутних ділянках і вздовж берегів прикордонних річок та інших водойм профілактичну смугу на глибину 50 метрів від лінії державного кордону в межах прилеглих територій Висоцької, Миляцької, Березівської та Старосільської територіальних громад Сарненського району, Зарічненської та Локницької територіальних громад Вараського району.
3. Відповідальним виконавцям про реалізацію заходів інформувати Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області щороку до 01 лютого.
4. Головному управлінню Держпродспоживслужби в Рівненській області про проведену роботу інформувати облдержадміністрацію щороку до 10 лютого.
5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 19 грудня 2018 року № 948 «Про заходи щодо забезпечення прикордонного режиму та здійснення контролю за санітарно-карантинним, ветеринарним, фітосанітарним та екологічним станом у межах профілактичної смуги в Дубровицькому, Зарічненському та Рокитнівському районах».
6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Ігоря Тимошенка.
Голова адміністрації Віталій КОВАЛЬ
Дата оприлюднення: 19 листопада 2021 року