від 02 листопада 2021 р. № 110-к
Київ
Про внесення змін до структури Рівненської обласної державної адміністрації

Відповідно до статті 109 Цивільного кодексу України (зі змінами), статей 5, 6, 11, 39, 41, 42 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» (зі змінами), статті 87 Закону України «Про державну службу» (зі змінами), Закону України «Про реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» (зі змінами), постанов Кабінету Міністрів України від 12 березня 2005 року № 179 «Про упорядкування структури апарату центральних органів виконавчої влади, їх територіальних підрозділів та місцевих державних адміністрацій» (зі змінами), від 25 березня 2014 року № 91 «Деякі питання діяльності місцевих державних адміністрацій» (зі змінами), листа Міністерства молоді та спорту України від 19 жовтня
2021 року № 8978/3.3, враховуючи розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 22 жовтня 2021 року № 105-к «Про утворення управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації», з метою удосконалення структури Рівненської обласної державної адміністрації:

1. Перейменувати департамент розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту Рівненської обласної державної адміністрації в департамент соціальної політики Рівненської обласної державної адміністрації.

2. Затвердити Положення про департамент соціальної політики Рівненської обласної державної адміністрації у новій редакції, що додається.

3. Визначити управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації правонаступником департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту Рівненської обласної державної адміністрації в частині виділу майна, прав та обов’язків відповідно до розподільчого балансу.

4. Внести зміни у додаток 2 до розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 13 листопада 2012 року № 156-к «Про впорядкування структури Рівненської обласної державної адміністрації» (зі змінами), виклавши його в новій редакції, що додається.

5. Внести зміни у додаток 1 до розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 31 грудня 2020 року № 138-к «Про затвердження граничної чисельності працівників апарату обласної державної адміністрації, її структурних підрозділів та районних державних адміністрацій», виклавши його в новій редакції, що додається.

6. Директору департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту Рівненської обласної державної адміністрації Слободенюк Розі:

1) розробити штатний розпис у межах граничної чисельності працівників департаменту соціальної політики облдержадміністрації, визначеної у додатку 1 до розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від
31 грудня 2020 року № 138-к «Про затвердження граничної чисельності працівників апарату обласної державної адміністрації, її структурних підрозділів та районних державних адміністрацій», та подати його
на затвердження голові облдержадміністрації;

2) подати на державну реєстрацію Положення про департамент соціальної політики Рівненської обласної державної адміністрації;

3) попередити працівників департаменту про скорочення чисельності працівників внаслідок зміни структури державного органу та забезпечити дотримання вимог чинного законодавства.

7. Директору департаменту фінансів Рівненської обласної державної адміністрації Біляк Лідії за пропозиціями департаменту соціальної політики Рівненської обласної державної адміністрації та управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації внести відповідні зміни до видатків на утримання структурних підрозділів Рівненської обласної державної адміністрації та видатків головних розпорядників коштів обласного бюджету.

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Людмилу Шатковську.Голова адміністрації Віталій КОВАЛЬ

r110-kdod.doc

r110-kdod1.docx

r110-kdod2.docx

Дата оприлюднення: 8 листопада 2021 року


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux