від 30 липня 2020 р. № 452
Київ
Про внесення змін до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 27 листопада 2017 року № 691

Відповідно до статті 2 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 877 „Про затвердження Порядку та умов надання у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа” (із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2020 року № 515):

1. Внести до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 27 листопада 2017 року № 691 „Про утворення комісії з питань розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа” (зі змінами, внесеними розпорядженням голови облдержадміністрації від 27 серпня 2019 року № 754 ) такі зміни:

викласти у редакції, що додається:

додаток до розпорядження;

Положення про комісію з питань розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа;

„3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Людмилу Шатковську.”

2. Визнати такими, що втратили чинність, абзаци 7, 8 пункту 1 розпорядження голови обласної державної адміністрації від 27 серпня 2019 року № 754 „Про внесення змін до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 27 листопада  2017 року № 691”.Голова адміністрації                                                            Віталій КОВАЛЬ

Додаток до розпорядження голови облдержадміністрації 27.11.2017 № 691 (у редакції розпорядження голови облдержадміністрації 30.07.2020 № 452)


С К Л А Д

комісії з питань розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа


ШАТКОВСЬКА Людмила
-
заступник голови облдержадміністрації, голова комісіїМАРЧУК Віктор
-
начальник служби у справах дітей облдержадміністрації, заступник голови                                                                     комісіїЦЕХМАЙСТРУК Наталія
-
спеціаліст служби у справах дітей облдержадміністрації, секретар комісії

Члени комісії:

БУЧАК Ананій
-
директор Рівненського  обласного   центру
 соціальних служб для сім’ї, дітей та молодіМЕЛЬНИК Василь
-
заступник директора департаменту з питань будівництва та архітектури облдержадміністраціїМІЩУК Світлана
-
заступник директора департаменту – начальник бюджетного управління департаменту фінансів облдержадміністраціїКУЦЕЛЯ Олександр
-
представник громадської організації «Всеукраїнська асоціація прийомних батьків»
 ПШЕЮК Володимир
-
директор департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та  енергоефективності облдержадміністраціїНАБОЧУК Олександр
-
в.о. начальника управління освіти і науки облдержадміністрації

ЧЕХОВСЬКА Єлизавета

-

заступник начальника  юридичного відділу апарату  облдержадміністрації

ШАМАК Олексій
-
директор    департаменту     соціального  захисту   населення   облдержадміністрації
Директор департаменту соціального

захисту населення адміністрації                                          Олексій ШАМАК


ЗАТВЕРДЖЕНО Розпорядження голови Рівненської обласної державної  адміністрації 27.11.2017 № 691 (у редакції розпорядження голови  облдержадміністрації 30.07.2020 № 452)

ПОЛОЖЕННЯ


про комісію з питань розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

 

1. Комісія з питань розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа (далі – Комісія) є консультативно-дорадчим органом Рівненської обласної державної адміністрації.


2. У своїй діяльності Комісія керується Конституцією України, Житловим кодексом Української РСР, законами України, постановами Верховної Ради України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затвердженими постановою Ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11 грудня 1984 року № 470 (зі змінами), постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 877 (зі змінами), відповідними розпорядженнями голови обласної державної адміністрації, рішеннями обласної ради та цим Положенням.


3. До складу Комісії входять представники структурних підрозділів з питань соціального захисту населення, фінансів, освіти, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури, регіонального розвитку та будівництва, капітального будівництва, юридичної служби, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також уповноважені представники громадськості та інших установ (за згодою).


4. Комісія має право отримувати в установленому порядку від структурних підрозділів місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій необхідну інформацію з питань, що належать до її компетенції.


5. Формою роботи Комісії є засідання, що скликаються головою Комісії, який веде засідання. У разі відсутності голови Комісії його обов'язки виконує заступник голови Комісії.


6. Засідання Комісії є правомочним, якщо на ньому присутні не менше половини загальної кількості членів Комісії. Рішення приймаються більшістю голосів. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос головуючого на засіданні.


7. Рішення Комісії оформлюється протоколом, який підписується всіма її членами, присутніми на засіданні та подається обласній державній адміністрації для затвердження в установленому законодавством порядку не пізніше ніж через 10 календарних днів з дня його прийняття.


8. На засідання Комісії можуть запрошуватися керівники райдержадміністрацій, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та їхніх структурних підрозділів.


9.   До повноважень Комісії належить:


1) формування потреб регіону, поданих місцевими комісіями, утвореними за розпорядженнями районних державних адміністрацій, за рішеннями виконавчих органів міських, сільських, селищних рад об'єднаних територіальних громад, та формування пропозицій щодо розподілу обсягу субвенції у 2020 році з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа (далі – субвенція) за напрямами, передбаченими пунктом 4 Порядку та умов надання у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року  № 877 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2020 року № 515) (далі – Порядок), з урахуванням умов, визначених пунктом 5 Порядку;

 

2) формування загального списку дітей відповідно до дати взяття на квартирний облік (за наявності кількох осіб з однаковою датою взяття на облік,  перевага надається дитині старшого віку);


3) формування  пропозиції щодо розподілу субвенції між конкретними дітьми в порядку черговості;


4) схвалення пропозицій щодо розподілу субвенції між місцевими бюджетами за напрямами, передбаченими пунктом 4, з урахуванням умов, визначених пунктами 5 і 6  Порядку.


10. Комісія протягом десяти робочих днів з дати надходження пропозицій розглядає подані документи та приймає рішення, яке оформлюється відповідно до пункту 8 Порядку та умов.


11. Організаційне забезпечення діяльності Комісії здійснює служба у справах дітей обласної державної адміністрації.
Директор департаменту соціального

захисту населення адміністрації                                          Олексій ШАМАК


Дата оприлюднення: 4 серпня 2020 рокуOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux