Про включення до переліку земельних ділянок, права оренди на які виставляються на земельні торги та надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на території Вирівської сільської ради Сарненського району

від 13 січня 2021 р. № 17
Київ
Про включення до переліку земельних ділянок, права оренди на які виставляються на земельні торги...

Розглянувши клопотання товариства з обмеженою відповідальністю "ВИРІВСЬКИЙ ГРАНІТНИЙ КАР'ЄР", відповідно до пункту 7 статті 13 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статей 17, 122, 124, 134-139 Земельного кодексу України та статті 22 Закону України "Про землеустрій":

1. Включити до переліку земельних ділянок, права оренди на які виставляються на земельні торги окремими лотами, земельну ділянку державної власності орієнтовною площею 1,3439 гектара для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, розташовану за межами населених пунктів на території Вирівської сільської ради Сарненського району Рівненської області.

2. Включити до переліку земельних ділянок, права оренди на які виставляються на земельні торги окремими лотами, земельну ділянку державної власності орієнтовною площею 0,3447 гектара для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, розташовану за межами населених пунктів на території Вирівської сільської ради Сарненського району Рівненської області.

3. Включити до переліку земельних ділянок, права оренди на які виставляються на земельні торги окремими лотами, земельну ділянку державної власності площею 0,8494 гектара для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, розташовану за межами населених пунктів на території Вирівської сільської ради Сарненського району Рівненської області.

4. Надати дозвіл на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею  1,3439 гектара в оренду строком на 12 років шляхом продажу права оренди на земельних торгах для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, за рахунок  земель   запасу   водного   фонду  державної  власності,   на  території Вирівської сільської ради Сарненського району.

5. Надати дозвіл на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,3447 гектара в оренду строком на 12 років шляхом продажу права оренди на земельних торгах для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, за рахунок земель запасу, на території Вирівської сільської ради Сарненського району.

6. Надати дозвіл на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  площею  0,8494  гектара  (кадастровий  номер 5625480900:07:002:0036) в оренду строком на 12 років шляхом продажу права оренди   на   земельних   торгах   для   розміщення   та   експлуатації   основних, підсобних    і    допоміжних   будівель   та   споруд   підприємств    переробної, машинобудівної    та    іншої    промисловості,    за    рахунок    земель    запасу промисловості,    транспорту,    зв'язку,    енергетики,     оборони    та    іншого призначення  державної  власності,   на  території  Вирівської  сільської  ради Сарненського району.

7. Провести добровільну державну експертизу проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у встановленому законодавством порядку.

8. Доручити департаменту екології та природних ресурсів Рівненської обласної державної адміністрації:

у встановленому законодавством порядку визначити виконавця земельних торгів на земельну ділянку земель запасу водного фонду державної власності орієнтовною площею 1,3439 га;

укласти договір з виконавцем земельних торгів про підготовку лота до продажу права оренди на земельну ділянку на земельних торгах за рахунок виконавця земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат за рахунок коштів, що сплачуються покупцем лота;

про хід виконання розпорядження інформувати облдержадміністрацію до 20 лютого 2021 року.

9. Доручити Сарненській районній державній адміністрації:

у встановленому законодавством порядку визначити виконавця земельних торгів на земельну ділянку земель запасу орієнтовною площею 0,3447 га та земельну ділянку земель запасу промисловості, транспорту,  зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення державної власності площею 0,8494 га;

укласти договір з виконавцем земельних торгів про підготовку лотів до продажу права оренди на земельні ділянки на земельних торгах за рахунок виконавця земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат за рахунок коштів, що сплачуються покупцем лота;

про хід виконання розпорядження інформувати облдержадміністрацію до 20 лютого 2021 року.

10. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови  обласної державної адміністрації  Ігоря Тимошенка.


Голова адміністрації                                                                        Віталій КОВАЛЬ


Дата оприлюднення: 16 січня 2021 року


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux