від 23 жовтня 2020 р. № 654
Київ
Про розподіл за об’єктами субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, за рахунок її надходження у 2020 році

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2012 року № 91 “Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження”, із змінами, наказів Міністерства енергетики України від 30 вересня 2020 року № 625 “Про затвердження переліків об’єктів, що фінансуються у 2020 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження”, від 30 вересня 2020 року № 626 “Про затвердження переліків засобів індивідуального захисту органів дихання та захисних споруд цивільного захисту, що фінансуються у 2020 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження”, рішення Рівненської обласної ради від 20 грудня 2019 року № 1592 “Про обласний бюджет Рівненської області на 2020 рік”, із змінами:

1. Зменшити видатки загального фонду обласного бюджету Рівненської області на 2020 рік головному розпоряднику коштів – департаменту з питань будівництва та архітектури облдержадміністрації (видатки розвитку) за КПКВКМБ 1519260 “Субвенція з місцевого бюджету на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету” на суму 5769,567 тис. гривень.

2. Збільшити профіцит загального фонду обласного бюджету Рівненської області на суму 5769,567 тис. гривень та збільшити дефіцит спеціального фонду обласного бюджету Рівненської області на суму 5769,567 тис. гривень, джерелом покриття якого визначити надходження коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду).

3. Збільшити видатки спеціального фонду обласного бюджету Рівненської області на 2020 рік головному розпоряднику коштів – департаменту з питань будівництва та архітектури облдержадміністрації (видатки розвитку) за КПКВКМБ 1517364 “Виконання інвестиційних проектів в рамках фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження” на суму 5769,567 тис. гривень.

4. Розподілити видатки загального фонду обласного бюджету Рівненської області на 2020 рік (видатки розвитку) за КПКВКМБ 1519260 “Субвенція з місцевого бюджету на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету”, які затверджені головному розпоряднику коштів – департаменту з питань будівництва та архітектури облдержадміністрації, у сумі 1674,117 тис. гривень районному бюджету Здолбунівського району.

5. Внести зміни до розподілу видатків обласного бюджету по головному розпоряднику коштів – департаменту з питань будівництва та архітектури облдержадміністрації, на 2020 рік, згідно з додатком 1.

6. Затвердити розподіл за об’єктами субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, за рахунок її надходження у 2020 році, згідно з додатком 2.r654dod1.doc

7. Здолбунівській районній державній адміністрації інформувати облдержадміністрацію про стан фінансування та освоєння коштів щомісяця до 08 числа наступного періоду.

8. Департаменту з питань будівництва та архітектури облдержадміністрації інформувати облдержадміністрацію про стан фінансування та освоєння коштів щомісяця до 10 числа наступного періоду.

9. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Людмилу Шатковську.


В.о. голови адміністрації                                                    Сергій ПОДОЛІН

r654dod1.doc

r654dod2.xlsx

Дата оприлюднення: 30 жовтня 2020 рокуOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux