Наказ керівника апарату Рівненської облдержадміністрації

від 15 вересня 2020 р. № 145--к
Київ
Про призначення Косяка Сергія

Відповідно до статей 31, 33, 34, 39 Закону України "Про державну службу", Законів України від 13 квітня 2020 року № 553-IX "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік", від 13 травня 2020 року № 591-ІХ "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо додаткової підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)", постанов Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 "Питання оплати праці працівників державних органів", від 20 квітня 2016 року № 306 "Питання присвоєння рангів державних службовців та співвідношення між рангами державних службовців і рангами посадових осіб місцевого самоврядування, військовими званнями, дипломатичними рангами та іншими спеціальними званнями", від 25 березня 2016 року № 229 "Про затвердження Порядку обчислення стажу державної служби",  від 22 квітня 2020 року  № 290 "Деякі питання призначення на посади державної служби на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2", наказу керівника апарату обласної державної адміністрації  від 25 серпня 2020 року № 136-к "Про укладення контракту про проходження державної служби на період дії карантину", контракту про проходження державної служби на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, укладеного з Косяком Сергієм Євгенійовичем (далі – Контракт), з урахуванням довідки про результати спеціальної перевірки  та згідно з поданою заявою:

1. Призначити КОСЯКА Сергія з 15 вересня 2020 року на посаду начальника відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату Рівненської обласної державної адміністрації на умовах контракту на період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства. Граничний строк перебування Косяка Сергія на зазначеній посаді державної служби не більше двох місяців після відміни карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

2. Відповідно до Контракту Косяку Сергію виконувати обов’язки, визначені у Положенні про відділ взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату Рівненської обласної державної адміністрації, посадовій інструкції начальника відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату Рівненської обласної державної адміністрації, та визначені головою Рівненської обласної державної адміністрації завдання із ключовими показниками результативності, ефективності та якості, відповідно до визначених строків.

3. Встановити  Косяку Сергію  з дня призначення на посаду посадовий оклад у розмірі 8 800 гривень згідно із штатним розписом.

4. Присвоїти Косяку Сергію у межах категорії "Б" посад державної служби четвертий ранг державного службовця, що відповідає співвідношенню між рангами державних службовців і спеціальним званням полковника Служби безпеки України.

5. Встановити  Косяку Сергію надбавку до посадового окладу за четвертий ранг державного службовця у розмірі  700 гривень.

 6. Відділу бухгалтерського обліку, звітності та контролю управління фінансово-господарського забезпечення апарату Рівненської обласної державної адміністрації здійснювати нарахування та виплату заробітної плати згідно із встановленими вище умовами оплати праці.

7. Відділу кадрової роботи апарату Рівненської обласної державної адміністрації оприлюднити інформацію про прийняте рішення за результатами добору щодо призначення на вакантну посаду шляхом укладення контракту на Єдиному порталі вакансій державної служби протягом одного робочого дня після підписання цього наказу.

8. Контроль за виконанням наказу залишаю за собоюКерівник апарату

адміністрації                                                    Олександр БІРЮКОВ


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux