Про припинення права постійного користування земельною ділянкою Острозькому міському відділу УМВС України в Рівненській області та надання в постійне користування земельної ділянки Головному управлінню Національної поліції в Рівненській області

від 05 серпня 2020 р. № 467
Київ
Про припинення права постійного користування земельною ділянкою Острозькому міському відділу УМВС України в Рівненській області ...

Розглянувши клопотання Головного управління Національної поліції в Рівненській області, відповідно до пункту 7 статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 17, 92, 122, 123, 125, 126, 141 Земельного кодексу України, статті 50 Закону України «Про землеустрій»:

1. Припинити Острозькому міському відділу (з обслуговування міста Острог та Острозького району) УМВС України в Рівненській області право постійного користування земельною ділянкою площею 0,3492 гектара (кадастровий  номер 5610900000:03:002:0521), яка розташована на території м. Острог, проспект Незалежності, 89.

2. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення Головному управлінню Національної поліції в Рівненській області для розміщення та постійної діяльності Національної поліції України, її територіальних органів, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Національної поліції, за рахунок земельної ділянки Острозького МВ УМВС України в Рівненській області для розміщення та постійної діяльності Національної гвардії України в м. Острог, проспект Незалежності, 89, Рівненської області.

3. Надати Головному управлінню Національної поліції в Рівненській області у постійне користування із земель державної власності земельну ділянку площею 0,3492 гектара (кадастровий номер 5610900000:03:002:0521), для розміщення та постійної діяльності Національної поліції України, її територіальних органів, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Національної поліції, на території м. Острог, проспект Незалежності, 89.

4. Головному управлінню Національної поліції в Рівненській області оформити право постійного користування земельною ділянкою у порядку, встановленому законодавством.

5. Виконавчому комітету Острозької міської ради про хід виконання розпорядження інформувати обласну державну адміністрацію до 25 листопада 2020 року.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника  голови обласної державної адміністрації Ігоря Тимошенка.Голова адміністрації                                                                        Віталій КОВАЛЬ

Дата оприлюднення: 7 серпня 2020 року


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux