від 04 жовтня 2021 р. № 99-к
Київ
Про перейменування управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації

Відповідно до статей 89, 90 Цивільного кодексу України (зі змінами), статей 5, 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» (зі змінами), Закону України «Про реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» (зі змінами), постанов Кабінету Міністрів України від 12 березня 2005 року № 179 «Про упорядкування структури апарату центральних органів виконавчої влади, їх територіальних підрозділів та місцевих державних адміністрацій» (зі змінами), від 18 квітня 2012 року № 606 «Про затвердження рекомендаційних переліків структурних підрозділів обласної, Київської та Севастопольської міської, районної, районної в мм. Києві та Севастополі державних адміністрацій», з урахуванням службової записки першого заступника голови обласної державної адміністрації та з метою оптимізації діяльності Рівненської обласної державної адміністрації:

1. Перейменувати управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації (код ЄДРПОУ 02145777) у департамент освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації із збереженням граничної чисельності 22 штатні одиниці.

2. Виконання обов’язків директора департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації покласти на начальника управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації КОРЖЕВСЬКОГО Петра.

3. Виконуючому обов’язки директора департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації КОРЖЕВСЬКОМУ Петру:

1) розробити та подати на затвердження голові Рівненської обласної державної адміністрації:

Положення про департамент освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації;

штатний розпис департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації;

2) подати необхідні документи для внесення інформації про перейменування юридичної особи до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

4. Директору департаменту фінансів Рівненської обласної державної адміністрації Біляк Лідії внести відповідні зміни до видатків головних розпорядників коштів обласного бюджету.

5. Внести у додаток 2 до розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 13 листопада 2012 року № 156-к «Про впорядкування структури Рівненської обласної державної адміністрації» зміни, виклавши його в новій редакції, що додається.

6. Внести у додаток 1 до розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 31 грудня 2020 року № 138-к «Про затвердження граничної чисельності працівників апарату обласної державної адміністрації, її структурних підрозділів та районних державних адміністрацій» зміни, виклавши його в новій редакції, що додається.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Подоліна.Голова адміністрації Віталій КОВАЛЬ

r99-kdod1.docx

r99-kdod2.docxOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux