від 28 грудня 2020 р. № 818
Київ
Про передачу завершених капітальним ремонтом об’єктів

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та Субсидіарної угоди між Міністерством охорони здоров’я України та Рівненською обласною державною адміністрацією про реалізацію субпроекту «Підвищення ефективності лікування та профілактики хвороб системи кровообігу в Рівненській області» у рамках Угоди про позику між Україною та  Міжнародним банком реконструкції та розвитку від 19 березня 2015 року № 8475 – UA проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», керуючись пунктом 7 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реформування регіональних систем охорони здоров’я для здійснення заходів з виконання спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 травня 2015 року № 350 (зі змінами), з метою належного експлуатаційного утримання об’єктів:

Департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації передати об’єкти, капітальний ремонт яких виконаний відповідно до Договірної угоди № НКТ 8.1.2.1 ЛОТ 3.3 від 19 серпня 2020 року, комунальному некомерційному підприємству «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги» Здолбунівської районної ради Рівненської області:

«Капітальний ремонт Здолбунівської АЗПСМ № 3 по вул. М.Старицького, 13 в м. Здолбунів Здолбунівського району Рівненської області»  на суму 4 901 670,60 гривень;

«Капітальний ремонт Будеразької АЗПСМ по вул. Радянська, 66 в с.Будераж Здолбунівського району  Рівненської області»  на  суму  3 498 449,57 гривень.

Головному лікарю комунального некомерційного підприємства «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги» Здолбунівської районної ради Рівненської області забезпечити належну експлуатацію вказаних  об’єктів у цілях дотримання субпроекту «Підвищення ефективності лікування та профілактики хвороб системи кровообігу в Рівненській області».

Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Подоліна та заступника голови облдержадміністрації Людмилу Шатковську.Голова адміністрації                                                            Віталій КОВАЛЬ

Дата оприлюднення: 31 грудня 2020 року


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux