від 21 грудня 2020 р. № 796
Київ
Про Обласну програму надання фінансової підтримки комунальному підприємству «Управління майновим комплексом» Рівненської обласної ради на 2021 рік

На виконання Господарського кодексу України, Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою забезпечення стабільного функціонування комунального підприємства «Управління майновим комплексом» Рівненської обласної ради, яке забезпечує діяльність обласної ради та обласної державної адміністрації:

1. Схвалити Обласну програму надання фінансової підтримки комунальному підприємству «Управління майновим комплексом» Рівненської обласної ради на 2021 рік (далі – Програма), що додається.        

2. Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності облдержадміністрації:

подати Програму на затвердження обласній раді в установленому порядку;

інформувати облдержадміністрацію про хід виконання цього розпорядження до 20 січня 2022 року.

3. Департаменту фінансів облдержадміністрації передбачати кошти на виконання Програми в межах наявних фінансових ресурсів.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Людмилу ШАТКОВСЬКУ.Голова адміністрації                                                         Віталій КОВАЛЬ

                                                                  Додаток

                                                                  до розпорядження голови

                                                                  облдержадміністрації

                                                                  21.12.2020 № 796Обласна програма надання фінансової підтримки

 комунальному підприємству «Управління майновим комплексом» Рівненської обласної ради на 2021 рік


Паспорт

Обласної програми надання фінансової підтримки

комунальному підприємству «Управління майновим комплексом» Рівненської обласної ради на 2021 рік


1. Розробники Програми

Рівненська обласна державна адміністрація, департамент житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності облдержадміністрації

2. Співрозробник Програми

Комунальне підприємство «Управління майновим комплексом» Рівненської обласної ради

3. Відповідальні виконавці Програми

Департамент житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності облдержадміністрації,

комунальне підприємство «Управління майновим комплексом» Рівненської обласної ради

4. Учасники Програми

Рівненська обласна рада, департамент житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності облдержадміністрації, комунальне підприємство «Управління майновим комплексом» Рівненської обласної ради

5. Термін реалізації Програми

2021 рік

6. Перелік місцевих бюджетів, які беруть участь у виконанні Програми

Обласний бюджет


7. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми

1,3 млн. гривень

Визначення проблеми, на розв’язання якої спрямована Програма

Обласна програма надання фінансової підтримки комунальному підприємству «Управління майновим комплексом» Рівненської обласної ради на 2021 рік (далі – Програма) спрямована на забезпечення належного виконання статутних завдань комунальним підприємством, а також має забезпечити належне виконання обласною радою як його засновником своїх організаційно-господарських повноважень.

Дотримання фінансово-бюджетної дисципліни комунальним підприємством є одним із завдань, виконання  якого  має забезпечити власник – Рівненська обласна рада. Відповідно до статті 140 Господарського кодексу України джерелами формування майна суб'єктів господарювання є: грошові та матеріальні внески засновників; доходи від реалізації продукції (робіт, послуг); доходи від цінних паперів; капітальні вкладення і дотації з бюджетів; надходження від продажу (здачі в оренду) майнових об'єктів (комплексів), що належать їм, придбання майна інших суб'єктів; кредити банків та інших кредиторів; безоплатні та благодійні внески, пожертвування організацій і громадян; інші джерела, не заборонені законом.

Враховуючи неможливість забезпечення стабільного функціонування комунального підприємства власними силами, а також обмеженість фінансових ресурсів у потенційних споживачів послуг, зростання вартості матеріально-технічних ресурсів, які використовує комунальне підприємство у господарській діяльності, з метою недопущення виникнення податкового боргу та заборгованості перед соціальними фондами і, як наслідок, необхідності додаткової сплати штрафних санкцій та пені, у зв’язку з обмеженістю обігових коштів, з метою поліпшення фінансового стану комунального підприємства, забезпечення споживачів відповідними послугами належної якості  виникає необхідність у розробленні Програми, що дасть змогу здійснювати фінансову підтримку комунального підприємства з обласного бюджету для забезпечення виконання ним своїх статутних завдань на належному рівні.

Мета Програми

Метою Програми є забезпечення стабільного функціонування комунального підприємства  «Управління майновим комплексом» Рівненської обласної ради, яке забезпечує діяльність обласної ради та обласної державної адміністрації, з метою належного надання ним послуг та дотримання фінансово-бюджетної дисципліни.

Обґрунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми, обсягів та джерел фінансування. Строки та етапи виконання Програми

Досягнення мети Програми відбуватиметься за рахунок: зміцнення фінансово-бюджетної дисципліни комунального підприємства; раціонального використання та збереження основних засобів; оптимізації витрат на утримання матеріально-технічної бази; створення належних умов для здійснення комунальним підприємством статутної діяльності; оплати поточних рахунків, матеріально-технічних ресурсів, сплати податків і зборів; придбання основних засобів, новітнього технологічного обладнання; забезпечення ефективного використання майна; забезпечення виконання інших заходів для фінансової підтримки комунального підприємства.

Фінансування заходів Програми здійснюється за рахунок обласного бюджету в межах наявних фінансових ресурсів. Орієнтовний обсяг коштів, необхідних для фінансування Програми, становить 1,3 млн. гривень.

Ресурсне забезпечення Програми

Фінансова підтримка комунальному підприємству «Управління майновим комплексом» Рівненської обласної ради надається на підставі статті 91 Бюджетного кодексу України на безповоротній основі для забезпечення належної реалізації статутних завдань.

Фінансова підтримка комунальному підприємству «Управління майновим комплексом» Рівненської обласної ради здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету в межах наявних фінансових ресурсів за КПКВК 1217693 «Інші заходи, пов’язані з економічною діяльністю» через головного розпорядника коштів – департамент житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності облдержадміністрації, на оплату комунальних послуг та енергоносіїв.

Обсяг коштів, які пропонується залучити на виконання Програми

2021 рік

Усього витрат на виконання Програми

(млн. гривень)


Усього, у тому числі

1,3

1,3

обласний бюджет

1,3

1,3

Завдання Програми

Завданням Програми є надання фінансової підтримки комунальному підприємству «Управління майновим комплексом» Рівненської обласної ради, у тому числі поповнення оборотних засобів.

Очікувані результати та ефективність Програми

Виконання заходів Програми сприятиме:

поліпшенню рівня фінансово-господарської діяльності комунального підприємства;

підвищенню ефективності використання майна, що належить до спільної власності територіальних громад області;

уникненню кредиторської заборгованості, своєчасному проведенню розрахунків з податків і зборів;

створенню умов для стабільної і беззбиткової роботи комунального підприємства при здійсненні господарської діяльності;

дотриманню нормативів, норм, стандартів, порядків і правил при наданні послуг комунальним підприємством;

вирішенню інших проблемних питань, що виникають при реалізації комунальним підприємством своїх статутних завдань.

Координація та контроль за ходом виконання Програми

Координацію діяльності, пов’язаної з виконанням Програми, здійснює відділ з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку виконавчого апарату обласної ради та уповноважений обласною державною адміністрацією орган управління. Не пізніше ніж у двомісячний строк після закінчення терміну виконання Програми відділ з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку виконавчого апарату обласної ради та уповноважений обласною державною адміністрацією орган управління складають підсумковий звіт про результати її виконання та подають його на розгляд Рівненської обласної ради.

Комунальне підприємство щокварталу подає відділу з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку виконавчого апарату обласної ради та уповноваженому обласною державною адміністрацією органу управління звіт разом із пояснювальною запискою про виконання основних показників фінансового плану, погодженого з ними.

Контроль за виконанням Програми здійснює Рівненська обласна рада. Поточний контроль за ходом реалізації Програми здійснюють постійні комісії обласної ради з економічних питань та комунальної власності та з питань бюджету, фінансів та податків.Директор департаменту

житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності адміністрації

 Володимир ПШЕЮК

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux