1. За особистий внесок та виявлені професіоналізм і високий рівень відповідальності під час підготовки та проведення командно-штабного навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Рівненської області
Нагородити Почесною грамотою обласної державної адміністрації:
КОТЮКА Сергія Вікторовича
|
- |
начальника відділу транспорту і постачання товариства з додатковою відповідальністю «Поліссяхліб»
|
СТАСЮКА Ігоря Вячеславовича |
- |
інженера з охорони праці товариства з додатковою відповідальністю «Рівнехолод»
|
ЯКИМЧУКА Сергія Петровича |
- |
інженера з охорони праці приватного акціонерного товариства «Вераллія Україна» |
|
|
|
2. Рекомендувати керівництву трудового колективу, який порушив клопотання про відзначення, вирішити питання матеріального стимулювання нагороджених згідно з Положенням про Почесну грамоту обласної державної адміністрації.
Голова адміністрації Віталій КОВАЛЬ