від 01 листопада 2021 р. № 789
Київ
Про міжбюджетні трансферти

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 січня 2021 року № 47 «Деякі питання надання у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я» (зі змінами), рішення Рівненської обласної ради від 24 грудня 2020 року № 58 «Про обласний бюджет Рівненської області на 2021 рік» (зі змінами):


1. Збільшити доходи спеціального фонду обласного бюджету на 2021 рік за кодом 41033000 «Cубвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я» на суму 30 052 200 гривень.


2. Збільшити видатки спеціального фонду обласного бюджету на 2021 рік головному розпоряднику коштів – департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я населення Рівненської обласної державної адміністрації, за КПКВК МБ 0712152 «Інші програми та заходи у сфері охорони здоров’я» на суму 30 052 200 гривень, в тому числі:

видатки бюджету розвитку – 25 500 000 гривень для закупівель товарів, робіт і послуг на забезпечення централізованою подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2;

видатки споживання – 4 552 200 гривень для забезпечення закладів охорони здоров’я, які проводять попередню діагностику гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, експрес-тестами для визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2 та наборами для відбору біологічного матеріалу методом полімеразної ланцюгової реакції.


3. Департаменту фінансів обласної державної адміністрації внести відповідні зміни до розпису обласного бюджету.


4. Головному розпоряднику коштів обласного бюджету – департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я населення Рівненської обласної державної адміністрації, забезпечити:

проведення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення централізованою подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2;

заклади охорони здоров’я, які проводять попередню діагностику гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, експрес-тестами для визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2 та наборами для відбору біологічного матеріалу методом полімеразної ланцюгової реакції.


5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації Сергія Подоліна.
Голова адміністрації Віталій КОВАЛЬ

Дата оприлюднення: 01 листопада 2021 року


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux