від 06 березня 2020 р. № 140
Київ
Про ліміти споживання теплової і електричної енергії, природного газу, води та інших видів паливно-енергетичних ресурсів установами і закладами, що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету за КПКВК 7871010 «Здійснення виконавчої влади у Рівненській області», на 2020 рік

На виконання статті 51 Бюджетного кодексу України, з метою оптимізації енергоспоживання у бюджетній сфері області, а також економії бюджетних коштів:

Затвердити ліміти споживання теплової і електричної енергії, природного газу, води та інших видів паливно-енергетичних ресурсів на 2020 рік районними державними адміністраціями, апаратом облдержадміністрації і структурними підрозділами облдержадміністрації згідно з додатками 1 – 5.

Головам районних державних адміністрацій, керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації, які фінансуються за рахунок коштів державного бюджету:

розпорядженнями та наказами встановити щомісячні ліміти енергоспоживання у вартісних і натуральних показниках у межах лімітів, визначених пунктом 1 цього розпорядження.

До 20 березня 2020 року виконавцям подати департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності облдержадміністрації та енергопостачальним підприємствам копії зазначених розпоряджень та наказів;

забезпечити систематичний контроль за відповідністю фактичного споживання енергоносіїв визначеним лімітам та стовідсотковим їх фінансуванням.

Про дотримання встановлених лімітів споживання інформувати департамент житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності облдержадміністрації на електронну адресу: energozb_rivne@ukr.net щомісяця до 15 числа наступного періоду за формою згідно з додатком 6.

Департаменту фінансів облдержадміністрації щомісяця до 15 числа наступного періоду подавати департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності облдержадміністрації інформацію про обсяги фінансування бюджетних установ і закладів області, що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету за КПКВК 7871010 «Здійснення виконавчої влади у Рівненській області».

Персональну відповідальність за дотримання встановлених лімітів покласти на керівників бюджетних установ та організацій – споживачів енергоносіїв.

Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності облдержадміністрації інформувати про хід виконання розпорядження облдержадміністрацію щокварталу до 25 числа місяця, що настає за звітним періодом.

Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Людмилу Шатковську.Голова адміністрації                           Віталій КОВАЛЬ

r140dod.xls
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux