У Рівненській громаді попрощались із загиблим Героєм Віктором Рудиком. Йому назавжди залишиться 47 років.
Чоловік народився на Березнівщині у селі Хмелівка. Вчився у Соснівському професійному училищі на зварювальника. Військовослужбовець працював в автобусному парку. Віктор був майстром на всі руки. Чудово вмів готувати.
Після початку повномаштабного вторгнення чоловік пішов у воєнкомат.
Про військові будні чоловік розповідав не багато. Лише згадував жахи, які довелося побачити на зруйнованих територіях. На жаль, 6 квітня солдат помер у лікарні Краматорська.
Світла пам'ять Герою!
Співчуття рідним і близьким!