У селі Колки Дубровицької громади вдова загиблого Героя Юрія Яцути - Оксана, за власні кошти придбала і встановила біля місцевого ліцею тренажерний майданчик. Загалом це 10 сучасних тренажерів. Відтепер юні односельчани, серед яких і її син Олександр, будуть займатися спортом.
Нагадаємо, що молодший сержант Юрій Яцута загинув 18 грудня 2022 року поблизу населеного пункту Стельмахівка Сватівського району Луганської області в результаті ворожого обстрілу. Юрій призваний по мобілізації 14 вересня 2022 року. До останнього стояв на захисті свободи та територіальної цілісності України.