від 24 липня 2020 р. № 446
Київ
Про зміни до Обласної комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2016 – 2020 роки

На виконання Законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про Національну поліцію", "Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону", Указів Президента України від 06 лютого  2003 року № 84/2003 "Про невідкладні додаткові заходи щодо посилення боротьби з організованою злочинністю і корупцією", від 18 лютого 2002 року № 143/2002 "Про заходи щодо  дальшого зміцнення правопорядку, охорони прав і свобод громадян", від 19 липня 2005 року № 1119/2005 "Про заходи щодо забезпечення особистої безпеки громадян та протидії злочинності":

1. Схвалити зміни до Обласної комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2016 – 2020 роки (далі – Програма), схваленої розпорядженням голови облдержадміністрації від 19 травня 2016 року № 276 (зі змінами) та затвердженої рішенням обласної ради від 17 червня 2016 року № 196 (зі змінами), згідно з додатком.

2. Відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату обласної державної адміністрації спільно з начальником територіального управління Служби судової охорони у Рівненській області подати зміни до Програми на затвердження обласній раді в установленому порядку.


Голова адміністрації                                                                   Віталій КОВАЛЬ


Додаток до розпорядження голови облдержадміністрації 24.07.2020 № 446

 

Зміни

до Обласної комплексної програми профілактики  правопорушень та боротьби  із злочинністю на 2016 - 2020 роки


1. Пункти 9, 11 додатка 1 до Програми викласти у такій редакції:


"9. Забезпечити проведення заходів антитерористичних операцій, навчань та тренувань спеціальних підрозділів, спільних груп розрахунку по боротьбі з тероризмом. Організувати взаємодію суб’єктів боротьби із тероризмом по протидії деструктивному впливу державних та неурядових структур суміжних країн, недопущенню сепаратизму, розпалюванню національної чи расової ворожнечі.  Сприяти придбанню радіостанцій, обладнання для фото-, відеофіксації, безпілотних літальних апаратів, засобів та обладнання для оснащення режимних об’єктів, спецавтотранспорту, пально-мастильних матеріалів.
Управління Служби безпеки України в Рівненській області, Головне управління Національної поліції в Рівненській області, Рівненський зональний відділ Військової служби правопорядку, Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області, військова частина 3055 Національної гвардії України, територіальне управління Служби судової охорони у Рівненській області, обласна державна адміністрація, районні державні адміністрації, виконкоми рад міст обласного значення.


2016 – 2020 роки";

"11. Проводити оперативно-розшукові та профілактичні заходи, спрямовані на виявлення та вилучення з незаконного обігу вогнепальної зброї, вибухових речовин та вибухових пристроїв, радіоактивних речовин та токсичних рідин.Головне управління Національної поліції в Рівненській області, Управління Служби безпеки України в Рівненській області, територіальне управління Служби судової охорони у Рівненській області.


2016 - 2020 роки. ".


         2. Додаток 1 до Програми  доповнити розділом XIX такого змісту:


"XIX. Підтримання громадського порядку в судах та

забезпечення безпеки учасників судового процесу


         55. Здійснювати заходи з охорони, забезпечення недоторканності та цілісності приміщень судів, органів і установ системи правосуддя, прилеглої території, належного пропуску осіб до установ правосуддя,  фіксації правопорушень у судах, органах і установах системи правосуддя і підтримання та реагування на порушення громадського порядку при розгляді справ судом, запобігання загрозам особистій безпеці суддів, працівників суду, а також у суді – учасників судового процесу, виявлення та нейтралізація таких загроз.


                                                               Територіальне управління Служби

                                            судової охорони у Рівненській

       області.


           2020 рік.".
В.о. начальника відділу взаємодії

з правоохоронними органами та

оборонної роботи апарату

адміністрації                                                                     Максим ШЕПЕЛЬ


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux