Про  затвердження субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров’я, які надають  стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та на забезпечення здійснення деяких заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій  гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

від 24 листопада 2020 р. № 717
Київ
Про затвердження субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2020 року № 1099 «Про виділення коштів для забезпечення здійснення деяких заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», рішення Рівненської обласної ради від 20 грудня 2019 року № 1592 «Про обласний бюджет Рівненської області на 2020 рік» (зі змінами):

1. Збільшити доходи загального фонду обласного бюджету на 2020 рік за кодом 41036000 «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, за рахунок коштів, виділених з фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками» на суму 13 014 000 гривень.

2. Збільшити доходи загального фонду обласного бюджету на 2020 рік за коштами  «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення здійснення деяких заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої  коронавірусом SARS-CoV-2 за рахунок коштів, виділених з фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 та її наслідками» на суму 11 333 700 гривень.

3. Збільшити профіцит загального фонду обласного бюджету за рахунок коштів, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду), на суму 11 745 500 гривень, збільшити дефіцит спеціального фонду обласного бюджету у сумі  11 745 500 гривень, джерелом покриття якого визначити надходження коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду).

4. Збільшити видатки обласного бюджету головному розпоряднику коштів – управлінню охорони здоров’я Рівненської обласної державної адміністрації, за КПКВК МБ 0712152 «Інші програми та заходи у сфері охорони здоров’я» на суму 13 014 000 гривень, в тому числі загального фонду (видатки споживання) 11 668 500 гривень, спеціального фонду (видатки розвитку бюджету розвитку) 1 345 500 гривень, для забезпечення подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.

5. Збільшити видатки обласного бюджету головному розпоряднику коштів – управлінню охорони здоров’я Рівненської обласної державної адміністрації, за КПКВК МБ 0712152 «Інші програми та заходи у сфері охорони здоров’я» на суму 11 333 700 гривень в тому числі загального фонду (видатки споживання) 933 700 гривень, спеціального фонду (видатки розвитку бюджету розвитку) 10 400 000 гривень, на забезпечення здійснення деяких заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої  коронавірусом SARS-CoV-2.

5. Департаменту фінансів обласної державної адміністрації внести відповідні зміни до розпису обласного бюджету.

6. Головному розпоряднику коштів обласного бюджету – управлінню охорони здоров’я Рівненської обласної державної адміністрації, забезпечити проведення закупівлі товарів, робіт і послуг для забезпечення подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Подоліна.


Голова адміністрації             Віталій КОВАЛЬ

Дата оприлюднення: 30 листопада 2020 року


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux