від 17 березня 2021 р. № 181
Київ
Про затвердження проекту землеустрою та проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «Українська лісопереробна компанія»

Розглянувши клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «Українська лісопереробна компанія», відповідно до пункту 7 статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 17, 122, 127, 128, 186 Земельного кодексу України та статті 15 Закону України «Про оцінку земель»:

1.  Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1,3636 гектара (кадастровий номер 5625086200:04:008:0002) у власність шляхом викупу товариству з обмеженою відповідальністю «Українська лісопереробна компанія» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, за рахунок земель запасу промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення, на території Сновидовицької сільської ради Рокитнівського  району Рівненської області.

2. Провести експертну грошову оцінку земельної ділянки площею 1,3636 гектара (кадастровий номер 5625086200:04:008:0002), що перебуває у категорії земель промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, на території Рокитнівської селищної ради Сарненського району, з метою продажу її у власність товариству з обмеженою відповідальністю «Українська лісопереробна компанія».

3. Доручити  Сарненській  районній  державній  адміністрації  в установленому порядку укласти договір про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки із суб'єктом господарювання, який є суб'єктом оціночної діяльності у сфері оцінки земель відповідно до закону.

4.  Взяти до відома, що передача у власність земельної ділянки можлива з урахуванням вимог статті 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

5. Сарненській районній державній адміністрації про хід виконання розпорядження інформувати обласну державну адміністрацію до 15 серпня 2021 року.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника  голови обласної державної адміністрації Ігоря Тимошенка.



Голова адміністрації                       Віталій КОВАЛЬ

Дата оприлюднення: 22 березня 2021 року


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux