від 07 липня 2020 р. № 420
Київ
Про затвердження проекту землеустрою та проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «ТЕХНОПРИВІД ІНВЕСТ ГРУП»

Розглянувши клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «ТЕХНОПРИВІД ІНВЕСТ ГРУП», відповідно до пункту 7 статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 17, 122, 127, 128, 186 Земельного кодексу України, статті 15 Закону України «Про оцінку земель»:       

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,6827 гектара (кадастровий номер 5624683300:07:030:0032) у власність шляхом викупу товариству з обмеженою відповідальністю «ТЕХНОПРИВІД ІНВЕСТ ГРУП» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, за рахунок земель запасу промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення, на території Городоцької сільської ради Рівненського району.


2. Провести експертну грошову оцінку земельної ділянки площею 0,6827 гектара (кадастровий номер 5624683300:07:030:0032), що перебуває у категорії земель промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, на території Городоцької сільської ради Рівненського району, з метою продажу її у власність товариству з обмеженою відповідальністю «ТЕХНОПРИВІД ІНВЕСТ ГРУП».


3. Доручити Рівненській районній державній адміністрації в установленому порядку укласти договір про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки із суб’єктом господарювання, який є суб’єктом оціночної діяльності у сфері оцінки земель відповідно до закону.


4. Пункти 2, 3, 5 та 6 розпорядження голови обласної державної адміністрації від 14 лютого 2020 року № 83 вважати такими, що втратили чинність.

 У зв’язку з цим пункт 4 вважати відповідно пунктом 2.


5. Рівненській районній державній адміністрації про хід виконання розпорядження інформувати обласну державну адміністрацію до 15 листопада 2020 року.


6. Взяти до відома, що передача у власність земельної ділянки можлива з урахуванням вимог статті 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

        

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Ігоря Тимошенка.


Голова адміністрації                                                                       Віталій КОВАЛЬ   


Дата оприлюднення: 10 липня 2020 року


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux