від 12 серпня 2021 р. № 610
Київ
Про затвердження плану заходів на 2021 – 2023 роки з виконання в області завдань Державної стратегії регіонального розвитку на 2021 – 2027 роки

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про засади державної регіональної політики», постанови Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 року № 931 «Про затвердження Порядку розроблення Державної стратегії регіонального розвитку України і плану заходів з її реалізації, а також проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації зазначених Стратегії і плану заходів», на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 травня 2021 року № 497-р «Деякі питання реалізації у 2021 – 2023 роках Державної стратегії регіонального розвитку на 2021 – 2027 роки»:

1. Затвердити план заходів на 2021 – 2023 роки з виконання в області завдань Державної стратегії регіонального розвитку на 2021 – 2027 роки (далі – план заходів) згідно з додатком 1.

2. Визначити відповідальним за проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації плану заходів департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації.

3. Структурним підрозділам та апарату облдержадміністрації, територіальним органам міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, районним державним адміністраціям, виконавчим комітетам сільських, селищних, міських рад територіальних громад, установам та організаціям, визначеним у додатку 1 до цього розпорядження відповідальними виконавцями:

забезпечити організацію виконання плану заходів;

при розробленні щорічних програм економічного та соціального розвитку відповідних територій, програм розвитку галузей господарського комплексу і соціальної сфери, а також під час складання прогнозів місцевих бюджетів та проєктів місцевих бюджетів на відповідний рік забезпечити врахування завдань плану заходів та передбачати їх фінансування за рахунок обласного та інших місцевих бюджетів;

при розробленні програм розвитку відповідних галузей і територій забезпечити врахування потреб осіб з інвалідністю з порушенням опорно-рухового апарату, зору та слуху;

інформацію про стан виконання цього розпорядження подавати департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації щопівроку до 05 лютого та 05 серпня для проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації плану заходів (за формою згідно з додатком 2) разом з аналітичною запискою про досягнуті результати у звітному періоді в паперовому та електронному вигляді (на адресу: ekon@rv.gov.ua).

4. Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації забезпечити проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації плану заходів, подання інформації облдержадміністрації та Міністерству розвитку громад та територій України щопівроку до 25 лютого та 25 серпня.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Ігоря Тимошенка.
Голова адміністрації         Віталій КОВАЛЬ

r610dod1.doc

r610dod2.docOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux