від 16 червня 2021 р. № 455
Київ
Про затвердження лімітів на спеціальне використання лісових ресурсів при здійсненні побічних лісових користувань, заготівлі другорядних лісових матеріалів на 2021 рік

Відповідно до статей 13, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", пункту 9 статті 31,  статей 67, 72, 73 Лісового кодексу України, статті 40 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища", рішення Рівненської обласної ради від 02 червня 2021 року № 208 "Про погодження лімітів на спеціальне використання лісових ресурсів при здійсненні побічних лісових користувань, заготівлі другорядних лісових матеріалів на 2021 рік" та з метою посилення державного контролю в галузі охорони, збереження, раціонального невиснажливого  використання природних рослинних ресурсів місцевого значення, збереження та відтворення корисних властивостей лісів:

1.  Затвердити ліміти на спеціальне використання лісових ресурсів при здійсненні побічних лісових користувань, заготівлі другорядних лісових матеріалів на 2021 рік, що додаються.

 2.  Установити, що збір, заготівля (в тому числі закупівля у населення) дикорослих плодів, ягід, горіхів, грибів, лікарських рослин у порядку спеціального використання проводяться відповідно до затверджених Рівненською обласною державною адміністрацією лімітів та дозволів (лісових квитків), виданих постійними лісокористувачами області згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 23 квітня 1996 року № 449 "Про затвердження Порядку заготівлі другорядних лісових матеріалів і здійснення побічних лісових користувань в лісах України" та рішенням Рівненської обласної ради від 22 квітня 2011 року № 265 "Про порядок і умови виділення лімітів та організації справляння збору при здійсненні побічних лісових користувань і заготівлі другорядних лісових матеріалів".  

3. Рівненському  обласному управлінню лісового та мисливського господарства забезпечити видачу замовникам заявок на отримання лісових квитків на заготівлю лісових ресурсів у межах затверджених лімітів на спеціальне використання лісових ресурсів при здійсненні побічних лісових користувань та заготівлі другорядних лісових матеріалів.

4. Управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації забезпечити оприлюднення цього розпорядження в установленому порядку.    

5. Рівненському обласному управлінню лісового та мисливського господарства про хід виконання розпорядження інформувати обласну державну адміністрацію до 24 грудня 2021 року.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти першого заступника голови обласної державної адміністрації Сергія Подоліна.


Голова адміністрації                                                               Віталій КОВАЛЬ

r455dod.doc

Дата оприлюднення: 17 червня 2021 року


                                                                    


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux