від 16 березня 2021 р. № 176
Київ
Про утворення організаційного комітету з підготовки та проведення заходів, пов’язаних із 35-ми роковинами Чорнобильської катастрофи

На виконання статей 22, 23, 41, 42 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”,  Указу Президента України від 09 грудня 2020 року № 556/2020 “Про невідкладні заходи щодо забезпечення екологічної безпеки та підготовку заходів до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи” та розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2020 року №  1586-р “Про утворення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2021 році заходів, пов’язаних з 35-ми роковинами Чорнобильської катастрофи”:

1. Утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів, пов’язаних із 35-ми роковинами Чорнобильської катастрофи (далі – організаційний комітет), у складі згідно з додатком.

Надати голові організаційного комітету право вносити в разі потреби  зміни до його складу.

2. Районним державним адміністраціям, рекомендувати виконавчим комітетам сільських, селищних, міських рад територіальних громад:

розробити та забезпечити виконання місцевих планів заходів до
35-х роковин Чорнобильської катастрофи, вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, передбачивши, зокрема, заходи щодо належного забезпечення визначених законодавством гарантій прав громадян, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС;

забезпечити широке залучення громадських об'єднань до організації та проведення заходів, присвячених 35-м роковинам Чорнобильської катастрофи, вшануванню подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

3. Структурним підрозділам обласної державної адміністрації, Головному управлінню ДСНС у Рівненській області, районним державним адміністраціям інформувати про  виконання розпорядження департамент розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту обласної державної адміністрації до 05 травня і 20 листопада 2021 року.

4. Департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту обласної державної адміністрації узагальнену інформацію про хід виконання розпорядження подати обласній державній адміністрації до 15 травня і 05 грудня 2021 року.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Людмилу Шатковську.


Голова адміністрації                                                            Віталій КОВАЛЬ

r176dod.doc

Дата оприлюднення: 22 березня 2021 року
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux