від 17 лютого 2021 р. № 119
Київ
Про стан фінансово-бюджетної дисципліни в області

Керуючись статтями 2, 16, 28 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», враховуючи результати заходів державного фінансового контролю, проведених Управлінням Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області у 2020 році, з метою забезпечення належної фінансово-бюджетної дисципліни, контролю за використанням державних і комунальних фінансових та матеріальних ресурсів:

1. Керівникам структурних підрозділів обласної державної адміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, головам районних державних адміністрацій, виконавчим комітетам сільських, селищних, міських рад територіальних громад:

         1) у межах наданих повноважень посилити контроль за дотриманням фінансово-бюджетної дисципліни підприємствами, установами і організаціями, які належать до сфери їх управління, економним та ефективним використанням фінансових і матеріальних ресурсів;

         2) розглядати на засіданнях колегій, нарадах, засіданнях виконавчих комітетів сільських, селищних, міських рад питання щодо стану дотримання фінансово-бюджетної дисципліни на відповідних територіях та на підприємствах, в установах і організаціях, що належать до сфери їх управління, із врахуванням  результатів заходів державного фінансового контролю, проведених  Управлінням Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області. Надавати принципову оцінку діям (бездіяльності) керівників підприємств, установ і організацій, контрольними заходами в яких встановлені фінансові порушення та недоліки;

         3) забезпечити виконання вимог статті 26 Бюджетного кодексу України щодо організації ефективної системи внутрішнього контролю за дотриманням законності та ефективності використання бюджетних коштів, досягненням результатів відповідно до встановленої мети, завдань, планів і вимог щодо діяльності розпорядників бюджетних коштів і підприємств, установ та організацій, що належать до сфери їх управління;

         4) контролювати безумовне виконання вимог Закону України «Про публічні закупівлі», зокрема в частині складання тендерної документації, визначення ступеня відповідності пропозиції учасників тендерних торгів кваліфікаційним вимогам та умовам тендерної документації або вимогам замовника. Посилити контроль за виконавською дисципліною під час здійснення процедур закупівель;      

         5) забезпечити всебічний і об’єктивний розгляд звернень громадян, громадських організацій, що містять інформацію про факти фінансових порушень, та вживати, в межах повноважень,  заходів для припинення неправомірних дій, усунення причин, які сприяли порушенням.

         2. Сарненській районній державній адміністрації:

         1) взяти на контроль стан усунення порушень, пов’язаних із використанням бюджетних коштів, виявлених ревізією відділу освіти Рокитнівської райдержадміністрації у 2020 році;

         2) забезпечити дієве функціонування системи внутрішнього контролю в установах (закладах), які належать до сфери управління, зокрема щодо цільового, раціонального та ефективного використання бюджетних коштів.  

         3. Начальнику управління охорони здоров’я облдержадміністрації Вівсяннику Олегу взяти під особистий контроль дотримання законності та ефективності використання бюджетних коштів установами і підприємствами, що належать до сфери управління, досягнення результатів, визначених бюджетними програмами.

         4. Рекомендувати Рівненському міському голові Третяку Олександру вжити заходів щодо повного впровадження рекомендацій, наданих за результатами державного фінансового аудиту діяльності Комунального автотранспортного підприємства 1728.

5. Рекомендувати сільським, селищним, міським головам з метою підвищення якості надання населенню соціальних послуг вжити, в межах компетенції, заходів щодо укладення договорів про передачу міжбюджетних трансфертів на утримання закладів соціальної сфери, послугами яких користуються жителі сіл, селищ, міст, які не увійшли до складу територіальних громад.

6. Начальнику Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області Карп’юку Анатолію забезпечити:

1) контроль за виконанням вимог та впровадженням пропозицій, наданих підприємствам, установам та організаціям, місцевим органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування за результатами заходів державного фінансового контролю;

2) інформування обласної державної адміністрації про факти, зазначені у зверненнях громадян, підприємств і організацій, які можуть свідчити про суттєві фінансові порушення, для реагування органів управління в межах повноважень.

7. Виконавцям про хід виконання розпорядження інформувати Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області до 12 березня 2021 року.

8. Управлінню Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області узагальнену інформацію про хід виконання розпорядження подати обласній державній адміністрації до 24 березня 2021 року.

9. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Ігоря Тимошенка.
Голова адміністрації                                                                Віталій КОВАЛЬ

Дата оприлюднення: 23 лютого 2021 року


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux