від 22 жовтня 2019 р. № 876
Київ
Про стан фінансово-бюджетної дисципліни в області

Керуючись статтями 2, 16, 28 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», враховуючи результати контрольних заходів, проведених Управлінням Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області у 2019 році, з метою забезпечення належної фінансово-бюджетної дисципліни, контролю за використанням державних і комунальних фінансових та матеріальних ресурсів:

1. Керівникам структурних підрозділів обласної державної адміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, головам районних державних адміністрацій, виконавчим комітетам рад міст обласного значення, рекомендувати керівникам органів місцевого самоврядування:

         1) у межах наданих повноважень забезпечити здійснення контролю за дотриманням фінансово-бюджетної дисципліни, належним веденням бухгалтерського обліку та звітності підпорядкованими установами та підприємствами, установами і організаціями, які належать до сфери їх управління; вживати дієвих заходів, спрямованих на забезпечення економного та ефективного використання фінансових і матеріальних ресурсів;

2) вжити вичерпних заходів до повного усунення порушень фінансово-бюджетної дисципліни, виявлених за результатами заходів державного фінансового контролю, проведених Управлінням Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області, а також впровадження пропозицій, наданих підприємствам, установам та організаціям, місцевим органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування за результатами державних фінансових аудитів;

         3) розглядати на засіданнях колегій, нарадах, засіданнях виконавчих комітетів рад міст обласного значення стан дотримання фінансово-бюджетної дисципліни як в цілому в адміністративно-територіальній одиниці, так і в окремих підприємствах, установах і організаціях, із врахуванням  результатів заходів державного фінансового контролю, проведених  Управлінням Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області.  

         2.  Департаменту з питань будівництва та архітектури облдержадміністрації забезпечити усунення порушень, пов’язаних із використанням бюджетних коштів з порушенням законодавства, виявлених ревізією у поточному році.

         3. Враховуючи систематичне ігнорування посадовими особами обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Рівне» вимог законодавства, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 26 квітня 2019 року № 414 «Про стан фінансово-бюджетної дисципліни в області у І кварталі 2019 року», розпорядження голови обласної ради від 03 липня 2019 року № 47 «Про заходи контролю за фінансово-господарською діяльністю Обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Рівне», рекомендувати Рівненській обласній раді:

         1) забезпечити виконання в повному обсязі обласним комунальним підприємством «Міжнародний аеропорт Рівне» вимог, наданих за результатами ревізії, та пропозицій, наданих за результатами державного фінансового аудиту діяльності підприємства;

2) розглянути питання щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності директора підприємства Насинюка Ігоря та відповідності займаній посаді головного бухгалтера підприємства Кричильської Зінаїди.

Рекомендувати головам Дубенської районної та Дубенської міської рад розглянути питання щодо укладання договору про передачу міжбюджетного трансферту (субвенції) з бюджету міста Дубно на надання вторинної медичної допомоги жителям міста в комунальному некомерційному підприємстві «Дубенська центральна районна лікарня» Дубенської районної ради.

5. З метою упередження порушень фінансово-бюджетної дисципліни в області, недопущення фактів незаконного та неефективного використання державних і комунальних ресурсів:

         1) відділу внутрішнього аудиту облдержадміністрації під час проведення внутрішніх аудитів структурних підрозділів облдержадміністрації, районних державних адміністрацій, а також підприємств, установ, організацій, які належать до сфери управління облдержадміністрації, досліджувати стан виконання Основних засад здійснення внутрішнього контролю розпорядниками бюджетних коштів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 грудня 2018 року № 1062,  та Порядку організації внутрішнього контролю в Рівненській обласній державній адміністрації, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 01 жовтня 2019 року № 828;

2) комунальному навчальному закладу «Рівненський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій» у навчальних планах передбачити проведення семінарів з питань законодавства щодо публічних закупівель для спеціалістів структурних підрозділів обласної та районних державних адміністрацій.

6. Начальнику Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області Карп’юку Анатолію забезпечити контроль за виконанням вимог та впровадженням пропозицій, наданих підприємствам, установам та організаціям, місцевим органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування за результатами заходів державного фінансового контролю. Інформувати обласну державну адміністрацію про результати здійсненого державного фінансового контролю.

7. Виконавцям про хід виконання розпорядження інформувати Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області до 17 грудня 2019 року.

8. Управлінню Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області узагальнену інформацію про хід виконання розпорядження подати обласній державній адміністрації до 27 грудня 2019 року.

9. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Ігоря Тимошенка.
Голова адміністрації                                                                Віталій КОВАЛЬ


Дата оприлюднення: 22 жовтня 2019 року


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux