від 11 грудня 2020 р. № 750
Київ
Про розподіл додаткової дотації на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров'я на 2021 рік

Відповідно до статті 18 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, статті  1036  Бюджетного кодексу України, проєкту Закону України „Про Державний бюджет України на 2021 рік”:

1. Додаткову дотацію з державного бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я на 2021 рік у сумі 256 191,6 тис. гривень спрямувати:

 50 відсотків обсягу в сумі 128095,8 тис. гривень - місцевим бюджетам області;

 50 відсотків обсягу в сумі 128095,8 тис. гривень - обласному бюджету для наступного розподілу між місцевими бюджетами за підсумками першого півріччя за результатами виконання місцевих бюджетів у 2021 році.

2. Затвердити розподіл  додаткової  дотації на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я між місцевими бюджетами на 2021 рік у сумі 128095,8 тис. гривень за таким порядком (додаток 1):

65 відсотків – для обласного бюджету;

35 відсотків – для бюджетів територіальних громад.

3.  Здійснити розподіл додаткової дотації між бюджетами територіальних громад за такими параметрами і показниками (додаток 2):

10 відсотків обсягу - пропорційно до питомої ваги кількості наявного населення області станом на 01 січня 2020 року;

40 відсотків обсягу - пропорційно до питомої ваги приведеного індексу відносної податкоспроможності зведеного бюджету області;

50 відсотків обсягу – пропорційно до питомої ваги кількості учнів закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти.

4. Розподілити обсяг додаткової дотації обласному бюджету між головними розпорядниками коштів обласного бюджету – управлінням  освіти і науки обласної державної адміністрації та управлінням охорони здоров’я обласної державної адміністрації.

 5. Головним розпорядникам коштів обласного бюджету, виконавчим комітетам міських, селищних та сільських рад територіальних громад забезпечити спрямування додаткової дотації на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я на:        

видатки закладів освіти, визначених у частині першій статті 1032 Бюджетного кодексу України (крім видатків на оплату праці з нарахуваннями педагогічних працівників закладів освіти, визначених пунктами 1 - 4 частини першої статті 1032 Бюджетного кодексу України, а також закладів освіти, визначених пунктами 5 і 6 частини першої статті 1032 Бюджетного кодексу України, в частині здобуття повної загальної середньої освіти);

видатки закладів охорони здоров’я, визначені у пункті 3 частини першої статті 89 та у пункті 3 частини першої статті 90 Бюджетного кодексу України, на оплату комунальних послуг та енергоносіїв.

6. Департаменту фінансів обласної державної адміністрації розподіл коштів додаткової дотації на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я включити до проєкту рішення про обласний бюджет Рівненської області на 2021 рік.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.


Голова  адміністрації                                                    Віталій КОВАЛЬ

r750dod1.xls

r750dod2.xls


Дата оприлюднення: 18 грудня 2020 року


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux