від 26 листопада 2021 р. № 861
Київ
Про Регіональну цільову програму запобігання виникненню, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та протидії пожежам у природних екосистемах Рівненської області на 2022 – 2024 роки

На підставі Кодексу цивільного захисту України, Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою запобігання виникненню та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, надійного протипожежного захисту населених пунктів області та підвищення рівня безпеки населення при загрозі та виникненні пожеж, у тому числі в природних екосистемах:

1. Схвалити Регіональну цільову програму запобігання виникненню, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та протидії пожежам у природних екосистемах Рівненської області на 2022 – 2024 роки (далі – Програма), що додається.

2. Головному управлінню ДСНС України у Рівненській області, департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я населення обласної державної адміністрації подати Програму на затвердження обласній раді в установленому порядку.

3. Департаменту фінансів обласної державної адміністрації при формуванні обласного бюджету на відповідні роки передбачати кошти для реалізації заходів Програми в межах наявних фінансових ресурсів.

4. Рекомендувати районним державним адміністраціям, виконавчим комітетам міських, селищних, сільських рад:

розробити відповідні програми та забезпечити їх затвердження в установленому порядку;

під час формування та внесення змін до відповідних бюджетів передбачати кошти для реалізації зазначених програм.

5. Виконавчим комітетам міських, селищних, сільських рад територіальних громад про хід виконання Програми інформувати районні державні адміністрації щороку до 10 червня та 10 грудня.

6. Районним державним адміністраціям, структурним підрозділам обласної державної адміністрації, територіальним органам міністерств та інших центральних органів виконавчої влади про хід виконання розпорядження інформувати департамент цивільного захисту та охорони здоров’я населення обласної державної адміністрації щороку до 15 червня та 15 грудня.

7. Департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я населення обласної державної адміністрації узагальнену інформацію про хід виконання цього розпорядження подавати обласній державній адміністрації щороку до 25 червня та 25 грудня.

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Подоліна.Голова адміністрації Віталій КОВАЛЬ

r861dod.doc

r861dod1.doc

r861dod2.doc


Дата оприлюднення: 1 грудня 2021 року


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux