від 01 листопада 2019 р. № 909
Київ
Про проведення у 2019 році оцінювання фізичної підготовленості населення Рівненської області-909-2019

Відповідно до статей 13, 22, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2015 року № 1045 «Про затвердження Порядку проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України» (зі змінами), наказу Міністерства молоді та спорту України від 04 жовтня 2018 року № 4607 «Про затвердження тестів і нормативів для осіб, щорічне оцінювання фізичної підготовленості яких проводиться на добровільних засадах, Інструкції про організацію його проведення та форми Звіту про результати його проведення», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 24 жовтня 2018 року за № 1207/32659, з метою проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення Рівненської області:

1. Районним державним адміністраціям, закладам загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти області, рекомендувати виконавчим комітетам рад міст обласного значення, об’єднаним територіальним громадам, підприємствам, установам, організаціям провести до 20 листопада 2019 року щорічне оцінювання фізичної підготовленості населення Рівненської області.

2. Закладам загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти області забезпечити до 20 листопада 2019 року подання інформації про результати проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України відповідним органам управління освітою районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів рад міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад за формою згідно з додатком 5 до Інструкції про організацію проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості осіб на добровільних засадах (далі – Інструкція), затвердженої наказом Міністерства молоді та спорту України від 04 жовтня 2018 року № 4607, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 24 жовтня 2018 року за № 1207/32659.

3. Рекомендувати підприємствам, установам, організаціям, у тому числі районним (міським) організаціям фізкультурно-спортивних товариств, обласному та міським центрам фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» подати інформацію про результати проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення до 20 листопада 2019 року відповідним структурним підрозділам з питань фізичної культури та спорту районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів рад міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад за формою згідно з додатком 5 до Інструкції.

4. Районним державним адміністраціям, виконавчим комітетам рад міст обласного значення, об’єднаним територіальним громадам подати до 25 листопада 2019 року управлінню освіти і науки облдержадміністрації звіт про проведення оцінювання фізичної підготовленості населення в закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти області за формою згідно з додатком 5 до Інструкції.

5. Районним державним адміністраціям, рекомендувати виконавчим комітетам рад міст обласного значення, об’єднаним територіальним громадам, обласним організаціям фізкультурно-спортивних товариств, комунальному закладу «Рівненський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради подати до 25 листопада 2019 року управлінню у справах молоді та спорту облдержадміністрації звіти про результати проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення на підприємствах, в установах та організаціях за формою згідно з додатком 5 до Інструкції.

6. Управлінню у справах молоді та спорту облдержадміністрації подати до 01 грудня 2019 року Міністерству молоді та спорту України узагальнений звіт про результати проведення у Рівненській області щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України за формою згідно з додатком 5 до Інструкції.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.


Голова адміністрації                                              Віталій КОВАЛЬ


Дата оприлюднення: 1 листопада  2019 року


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux