від 19 грудня 2019 р. № 1035
Київ
Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

Розглянувши клопотання громадянина Ярмольчука Вадима, відповідно до пункту 7 статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  статей 17, 122, 127, 128 Земельного кодексу України, статті 15 Закону України «Про оцінку земель»:

1. Провести  експертну  грошову  оцінку  земельної  ділянки  площею  0,0274 гектара (кадастровий номер 5623486900:07:001:0297), що перебуває у категорії земель промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, за межами населених пунктів на території Підлужненської сільської ради Костопільського району, з метою продажу її у власність громадянину Ярмольчуку Вадиму Михайловичу.

2. Доручити  Костопільській  районній  державній  адміністрації  в установленому порядку укласти договір про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки із суб’єктом господарювання, який є суб’єктом оціночної діяльності у сфері оцінки земель відповідно до закону.

3. Юридичному  відділу  апарату  Рівненської  обласної  державної адміністрації здійснити державну реєстрацію прав держави у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

4.  Взяти до відома, що передача у власність земельної ділянки можлива з урахуванням вимог статті 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

5.  Костопільській районній державній адміністрації про хід виконання розпорядження інформувати обласну державну адміністрацію до 05 березня 2020 року.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника  голови обласної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.Голова адміністрації                                Віталій КОВАЛЬ