від 08 липня 2020 р. № 425
Київ
Про продаж земельної ділянки у власність

Розглянувши клопотання громадянина Ластавчука Василя, відповідно до пункту 7 статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  статей 17, 122, 127, 128 Земельного кодексу України, статті 31 Закону України «Про оренду землі»:


1.  Продати у власність громадянину Ластавчуку Василю Дем’яновичу  земельну ділянку площею 0,1394 гектара (кадастровий номер 5623486900:07:001:0293), що перебуває у категорії земель промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, на території Підлужненської сільської ради Костопільського району, за 31578 (тридцять одну тисячу п’ятсот сімдесят вісім) гривень, визначених на підставі експертної грошової оцінки земельної ділянки.


2. Припинити право оренди земельної ділянки площею 0,1394 гектара (кадастровий номер 5623486900:07:001:0293) громадянину Ластавчуку Василю Дем’яновичу, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, на території Підлужненської сільської ради Костопільського району, у зв'язку з поєднанням в одній особі власника земельної ділянки та орендаря.

3. Доручити  Костопільській  районній  державній  адміністрації  в установленому порядку:

         укласти договір купівлі-продажу земельної ділянки з громадянином Ластавчуком Василем Дем’яновичем;

         укласти угоду про припинення договору оренди землі з громадянином Ластавчуком Василем Дем’яновичем у зв'язку з поєднанням в одній особі власника земельної ділянки та орендаря;

         зареєструвати в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно припинення права оренди зазначеної земельної ділянки.


 4. Костопільській районній державній адміністрації про хід виконання розпорядження інформувати обласну державну адміністрацію до 05 вересня   2020 року.


5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника  голови обласної державної адміністрації Ігоря Тимошенка.Голова адміністрації                                                                        Віталій КОВАЛЬ


Дата оприлюднення: 10 липня 2020 рокуOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux