від 14 грудня 2020 р. № 758
Київ
Про продаж земельної ділянки у власність Сергійчуку Михайлу Михайловичу

Розглянувши клопотання Сергійчука Михайла Михайловича, відповідно до пункту 7 статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 17, 122, 127, 128, 141 Земельного кодексу України, статті 31 Закону України «Про оренду землі»:


1. Продати у власність громадянину Сергійчуку Михайлу Михайловичу  земельну ділянку площею 0,1619 гектара (кадастровий номер 5625487600:07:001:0235), що перебуває у категорії земель промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, на території Тутовицької сільської ради Сарненського району, за 39343 (тридцять дев’ять тисяч триста сорок три) гривні, визначених на підставі експертної грошової оцінки земельної ділянки.


2. Припинити право оренди земельної ділянки площею 0,1619 гектара (кадастровий номер 5625487600:07:001:0235) громадянину Сергійчуку Михайлу Михайловичу, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, на території Тутовицької сільської ради Сарненського району, у зв'язку з поєднанням в одній особі власника земельної ділянки та орендаря.


         3. Доручити  Сарненській  районній  державній  адміністрації  в установленому порядку:

         укласти договір купівлі-продажу земельної ділянки з громадянином Сергійчуком Михайлом Михайловичем;

         укласти угоду про припинення договору оренди землі з громадянином Сергійчуком Михайлом Михайловичем у зв'язку з поєднанням в одній особі власника земельної ділянки та орендаря;

         зареєструвати в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно припинення права оренди зазначеної земельної ділянки.

         4. Сарненській районній державній адміністрації про хід виконання розпорядження інформувати обласну державну адміністрацію до 10 травня   2021 року.


5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника  голови обласної державної адміністрації Ігоря Тимошенка.Голова адміністрації                                      Віталій КОВАЛЬ

Дата оприлюднення: 18 грудня 2020 року


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux