від 26 травня 2021 р. № 406
Київ
Про продаж земельної ділянки у власність громадянці Лаврущенко Зореславі Федорівні

Розглянувши клопотання громадянки Лаврущенко Зореслави Федорівни, відповідно до пункту 7 статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 17, 122, 127, 128, 141 Земельного кодексу України та статті 31 Закону України «Про оренду землі»:

1. Продати у власність громадянці Лаврущенко Зореславі Федорівні земельну ділянку площею 1,3381 гектара (кадастровий номер 5625485800:06:002:0212), що перебуває у категорії земель промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, на території Сарненської міської ради Сарненського району, за 245123 (двісті сорок п’ять тисяч сто двадцять три) гривні, що визначено на підставі експертної грошової оцінки земельної ділянки.

2. Припинити право оренди земельної ділянки площею 1,3381 гектара (кадастровий номер 5625485800:06:002:0212) громадянам Лаврущенко Зореславі Федорівні та Сінозацькому Юрію Анатолійовичу, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, на території Сарненської міської ради Сарненського району, у зв'язку з поєднанням в одній особі власника земельної ділянки та орендаря.

3. Доручити  Сарненській  районній  державній  адміністрації  в установленому порядку:

укласти договір купівлі-продажу земельної ділянки з громадянкою Лаврущенко Зореславою Федорівною;

укласти угоду про припинення договору оренди землі з громадянами Лаврущенко Зореславою Федорівною та Сінозацьким Юрієм Анатолійовичем у зв'язку з поєднанням в одній особі власника земельної ділянки та орендаря;

зареєструвати в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно припинення права оренди зазначеної земельної ділянки.

4. Сарненській районній державній адміністрації про хід виконання розпорядження інформувати обласну державну адміністрацію до 10 вересня  2021 року.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника  голови обласної державної адміністрації Ігоря Тимошенка.Голова адміністрації                                                                        Віталій КОВАЛЬ

Дата оприлюднення: 1 червня 2021 року


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux