від 07 травня 2021 р. № 345
Київ
Про припинення та набуття права постійного користування земельною ділянкою на території міста Рівне, в районі вулиць Гагаріна і Гайдамацької

Розглянувши клопотання Управління Служби безпеки України в Рівненській області, Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області, відповідно до статей 17, 92, 122, 123, 141, 142 Земельного кодексу України, пункту 7 статті 13 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, Положення про Управління Служби безпеки України в Рівненській області, затвердженого наказом Служби безпеки України від 02 березня 2007 року № 172, із врахуванням рішення Рівненської міської ради від 29 жовтня 2020 року № 8183 „Про затвердження проєкту землеустрою та передачу Управлінню Служби безпеки України в Рівненській області в постійне користування вільної від забудови земельної ділянки в районі вулиць Гагаріна та Гайдамацької”:

1. Припинити Управлінню Служби безпеки України в Рівненській області право постійного користування земельною ділянкою площею 0,9459 гектара (кадастровий номер 5610100000:01:012:0119), для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку, на території м. Рівне, в районі вулиць Гагаріна та Гайдамацької.

Надати в постійне користування Головному управлінню Державної служби  України  з  надзвичайних  ситуацій  у  Рівненській  області  земельну ділянку площею 0,9459 гектара (кадастровий номер 5610100000:01:012:0119), для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку, за рахунок земель державної власності на території м. Рівне, в районі вулиць Гагаріна та Гайдамацької, за умови передачі у державну власність квартир у кількості, пропорційній вирахованій від переданої Управлінню Служби безпеки України в Рівненській області земельної ділянки, відповідно до рішення Рівненської міської ради від 29 жовтня 2020 року № 8183 „Про затвердження проєкту землеустрою та передачу Управлінню Служби безпеки України в Рівненській області в постійне користування вільної від забудови земельної ділянки в районі вулиць Гагаріна та Гайдамацької”.

Управлінню Служби безпеки України в Рівненській області та Головному управлінню Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області в установленому законодавством порядку здійснити державну реєстрацію припинення і набуття права постійного користування земельною ділянкою в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника  голови обласної державної адміністрації Ігоря Тимошенка.


В.о. голови адміністрації                                   Сергій ПОДОЛІН

Дата оприлюднення: 14 травня 2021 року


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux